Jojon palsta 2019-20

TOIMITSIJARYHMÄ   1
KAIRIMO Severi Ajanotto
ÖSTERLUND Väinö Sähköinen tulospalvelu
DJ KARPPINEN Kuulutus
AAVAJOKI Alex Jäähymies/järjestyksen valvoja
HASSINEN Joni Jäähymies/järjestyksen valvoja
KAKKO Niko Jäähymies/järjestyksen valvoja
MÄKINEN Ossi Jäähymies/järjestyksen valvoja
PAAVILAINEN Riku Jäähymies/järjestyksen valvoja
SALONEN Eemil Jäähymies/järjestyksen valvoja
VIHRIÄLÄ Niklas Jäähymies/järjestyksen valvoja
TOIMITSIJARYHMÄ 2
HIETANIEMI Veeti Ajanotto
ETULA Oliver Sähköinen tulospalvelu
DJ KARPPINEN Kuulutus
HILTUNEN Casimir Jäähymies/järjestyksen valvoja
HUKKI Arttu Jäähymies/järjestyksen valvoja
KOSKINEN Jere Jäähymies/järjestyksen valvoja
LAAJOKI Niko Jäähymies/järjestyksen valvoja
PAAVOLA Teemu Jäähymies/järjestyksen valvoja
PAPINSAARI Juuso Jäähymies/järjestyksen valvoja
STJERNVALL Sebastian Jäähymies/järjestyksen valvoja
TOIMITSIJARYHMÄ 3
NÄRVÄNEN Henrik Ajanotto
AURIOLA Nestori Sähköinen tulospalvelu
LEHTO Lassi Sähköinen tulospalvelu
DJ KARPPINEN Kuulutus
HÄMÄLÄINEN Leevi Jäähymies/järjestyksen valvoja
HÄMÄLÄINEN Aku Jäähymies/järjestyksen valvoja
LAULAJAINEN Jussi Jäähymies/järjestyksen valvoja
LIIMATAINEN Vili Jäähymies/järjestyksen valvoja
SALONEN Aleksi Jäähymies/järjestyksen valvoja
NIEMELÄ Juuso Jäähymies/järjestyksen valvoja
VESANTO Jani Jäähymies/järjestyksen valvoja

LA 2.11 LEKI-HOKKI toimitsijat:
Jäähy   1: Hämäläinen Leevi (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun   alkua)
Jäähy   2: Hämäläinen Aku (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello: Närvänen   Henrik (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja: Lehto   Lassi (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)
PE 15.11   LEKI-K-ESPOO CHALLENGER toimitsijat:
Jäähy   1: Kakko Niko (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Jäähy   2: Mäkinen Ossi (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello:   Kairimo Severi (paikalla viimeistään 1/2 tuntia ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja:   Österlund Väinö (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)
LA 16.11   LEKI-K-VANTAA toimitsijat:
Jäähy   1: Hukki Arttu (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Jäähy   2: Koskinen Jere (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello:   Hietaniemi Veeti (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja:   Etula Oliver (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)
LA 23.11   LEKI-HERMES toimitsijat:
Jäähy 1: Laulajainen Jussi (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Jäähy   2: Liimatainen Vili (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun   alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello: Närvänen   Henrik (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja: Auriola   Nestori (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)
SU 24.11   LEKI-ROKI toimitsijat:
Jäähy   1: Paavilainen Riku (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun   alkua)
Jäähy   2: Salonen Eemil (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello:   Kairimo Severi (paikalla viimeistään 1/2 tuntia ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja:   Österlund Väinö (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)
LA 30.11   LEKI-KETTERÄ toimitsijat:
Jäähy   1: Laajoki Niko (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Jäähy   2: Paavola Teemu (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Kuulutus: DJ Karppinen
Kello:   Hietaniemi Veeti (paikalla viimeistään 1/2 h ennen ottelun alkua)
Pöytäkirja:   Etula Oliver (paikalla viimeistään 1 h ennen ottelun alkua)

JOUKKUEEN TILINUMERO ON:

  • Uusi tilinumero on FI47 4108 0011 1790 77, Lempäälän Kisa 1955 Jääkiekko ry.
  • Oma Säästöpankki Oyj.

Jojo Vesa 25.8.2019